GRUPA PZU

Partner Krynica Forum 2023


PZU jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych polskich marek, o tradycjach sięgających roku 1803. Dziś jesteśmy największym konglomeratem finansowym w Europie Środkowo-Wschodniej. Działamy w Polsce, Litwie, Łotwie, Estonii i Ukrainie, a nasze skonsolidowane aktywa przekraczają 430 mld zł. Każdego dnia dbamy o życie, zdrowie, majątek lub biznes blisko 22 mln naszych klientów, ich rodzin oraz pracowników. W Polsce jesteśmy numerem jeden na rynku ubezpieczeniowym i znajdujemy się w ścisłej czołówce na rynkach usług bankowych, inwestycyjnych, emerytalnych i opieki zdrowotnej. Przewodzimy rewolucji technologicznej w świecie finansów.

Równie ważny jak same sukcesy jest dla nas sposób, w jaki je osiągamy. Dlatego nasz biznes rozwijamy w sposób zrównoważony i odpowiedzialny, dbając o środowisko, wspierając klientów i partnerów w zielonej transformacji, angażując się społecznie i tworząc przyjazne środowisko pracy.

Na czele Grupy PZU stoi PZU SA, spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wchodzi ona też w skład indeksu zrównoważonego rozwoju WIG-ESG.

 

Zapisz się do newslettera