ZAPOWIEDŹ

Przedstawiciele czołowych podmiotów polskiego życia gospodarczego o bezpieczeństwie finansowym


Co warunkuje bezpieczeństwo gospodarcze państw i obywateli? Jakie są zagrożenia, a jakie szanse w świecie, który na skutek pandemii i wojny zmienił się diametralnie w przeciągu kilkudziesięciu miesięcy? Jakie obszary gospodarki zyskają na znaczeniu? Jakim sektorom grozi stagnacja, a jakie będą się dynamicznie rozwijać? W dyskusji na ten temat udział wezmą Leszek Skiba – Prezes Banku Pekao S.A., Marek Dietl – Prezes Giełdy Papierów Wartościowych oraz prof. Stanisław Mazur – Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

 

Debata „Bezpieczeństwo finansowe w nowej rzeczywistości geopolitycznej – determinanty, szanse, wyzwania” pod patronatem Banku Pekao S.A. odbędzie się w głównym dniu Krynica Forum 2023: 14 września o 11:00. Dyskusja posłuży zdefiniowaniu nowych trendów, szans i zagrożeń, które stoją przed państwem i uczestnikami życia gospodarczego.

Poruszone zostaną m.in. zagadnienia związane z suwerennością państwa w wymiarze finansowym i wyzwaniami stojącymi przed systemem bankowym oraz instytucjami zarządzającymi pieniądzem i państwowymi aktywami gospodarczymi.

Zapisz się do newslettera