RAPORT POKONFERENCYJNY

Krynica Forum 2023


3 dni debat w ramach pięciu ścieżek tematycznych na 8 scenach. W Krynicy-Zdroju razem z wybitnymi ekspertami poruszyliśmy najważniejsze kwestie związane z szeroko pojętym bezpieczeństwem, gospodarką i klimatem. Rezultatem wartościowych rozmów jest raport konferencyjny prezentujący najistotniejsze wnioski z forum.

 


POBIERZ RAPORT

 

Krynica Forum 2023 to konferencja, w której udział wzięli liderzy polityki, gospodarki, sił zbrojnych, eksperci i przedstawiciele społeczności międzynarodowej. Krynica-Zdrój, miasto położone w sercu Europy, przez trzy dni było miejscem ważnych dyskusji na temat bezpieczeństwa na kontynencie w nowej rzeczywistości geopolitycznej i gospodarczej.

Program konferencji koncentrował się na trzech wymiarach nowej architektury bezpieczeństwa: bezpieczeństwie strategicznym, energetycznym i klimatycznym. Uczestnicy Forum zastanawiali się, na czym polega fenomen polskiego modelu rozwoju gospodarczego i jak go wzmacniać, a także jak najlepiej wykorzystać potencjał wynikający ze specyficznego położenia geograficznego Polski oraz z zacieśnienia więzi politycznych i gospodarczych.

 

See more news

Zapisz się do newslettera