REJESTRACJA GOŚCI Z SEKTORA PUBLICZNEGO

(Administracja publiczna, samorząd, organizacje pozarządowe)

 

Dane uczestnika

select
 
select
  • W ilu dniach wydarzenia weźmiesz udział

  • 1
  • 2
  • 3

dane logowania

zaznacz wszystkie zgody
* Oświadczam, że zapoznałem/łam się z Regulaminem.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) zawartych w zgłoszeniu w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celu otrzymywania newslettera. W każdym momencie mogę wycofać zgodę, wypisując się z newslettera.
zobacz więcej...
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, tj. imienia, nazwiska, adresu e-mail, zawartych w wypełnionym formularzu rejestracyjnym na Wydarzenie w celu realizacji umowy o udział w Wydarzeniu, w związku z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażenie zgody jest niezbędne do rejestracji i wzięcia udziału w wydarzeniu. Szczegóły dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do udziału w Wydarzeniu w związku z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), w celu otrzymywania newslettera. Zgodę mogę cofnąć w dowolnym momencie poprzez anulowanie subskrypcji newslettera.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do udziału w Wydarzeniu w związku z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia (UE) 2016/679. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celach analitycznych - doboru usług, potrzeb, zainteresowań oraz w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora, a także w celach opartych i adekwatnych do Twojej zgody.
Chcę być informowany drogą mailową o wydarzeniach, materiałach, promocjach i ofertach specjalnych, a tym samym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez Organizatora Krynica Forum spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy ul. Wilhelma Feldmana 4/9-10, 31-130 Kraków na podany adres e-mail. Zostałem poinformowany, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę.

 

Rejestracja konta uczestnika w systemie przebiega w 2 krokach:

  1. Wypełnienie formularza rejestracyjnego
  2. Weryfikacja adresu e-mail podanego podczas rejestracji przez nasze Biuro Obsługi.

Uwaga! Rozpatrywane będą tylko zgłoszenia z wykorzystaniem służbowej skrzynki pocztowej.

Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

 

* pola obowiązkowe

Nazwa podmiotu reprezentowanego przez uczestnika będzie widoczna na identyfikatorze.

Aby Twój identyfikator był bardziej czytelny, użyj skróconej nazwy.